Zoufalé manželky-hrdinové

24. listopadu 2008 v 22:00 | Brittany
Susan Mayerová - (Teri Hatcher) - je matka samoživitelka a velmi zmatkující osoba. Ještěže má svou dceru July, která jí stále říká, co je za potřebí udělat. Ale i tak July nemůže mít stále svou matku na očích. A tak se Susan dostane k zoufalému, neobratnému pokusu seznámit se s novým sousedem Mikem a sledovat svou konkurentku Edie v boji o něj.
Mike Delfino - (Jamie Denton) - nový obyvatel Wisteria Lane. Všem se představuje jako instalatér. Ale časem se ukáže, že jeho nastěhování do ulice nebylo jen tak náhodné.
Julie Mayerová - (Andrea Bowen) - je dcera Susan, která někdy má víc rozumu než vlastní matka. Náhle se zpřátelí se Zachem, což se Susan moc nelíbí, jelikož má Zacha za psychicky narušené dítě.
Lynette Scavová - (Felicity Huffman) - byla velmi úspěšnou manažerkou, ale po tom, co se před 6 lety vdala, tak z práce odešla a plně se věnuje své roli matky. Její manžel Tom nebývá moc často doma, takže starost o jejich 4 hyperaktivní děti je zcela na ní. Takže není divu, že někdy ke konci dne je na pokraji zhroucení.
Tom Scavo - (Doug Savant) - manžel Lynette. Většinu dne tráví v práci a na rodinu nemá moc času, a zdá se mu, že Lynette to přehání s tvrzením, jak jsou jejich děti hyperaktivní a že má někdy problémy s tím je zvládnout.
Bree Van De Kampová - (Marcia Cross) - je silná, perfekcionalistická žena. V jejím okolí musí být vše na svém místě. Na city nemá takováto perfektní hospodyňka čas. A nedaří se bohužel ani jejímu muži dosáhnout toho, aby polevila ze svých zásad.
Rex Van De Kamp - (Steven Culp) - je manžel Bree, jejich manželství je v krizi a jak se zdá, jen tak něco ho nemůže zachránit. I když na žádost své ženy spolu navštěvují manželského poradce. Rex má také jedno tajemství a snad jeho odkrytí pomůže Bree lépe jej pochopit.
Andrew Van De Kamp - (Shawn Pyfrom) - syn Bree a Rexe. Chodí na střední školu. Velmi rád plave. Postupem seriálu vyplouvá na povrh jeho kouření marihuany, bisexualita a také zaviní nehodu a vůbec svého činu nelituje, což dělá starosti jeho matce. A Bree to začne řešit po svém.
Daniell Van De Kamp - (Joy Lauren) - dcera Bree a Rexe, touží po kariéře modelky a nemusí svou matku, narozdíl od svého bratra je ale odhodlaná ji respektovat, v rámci mezí.
Gabrielle Solisová - (Eva Longoria) - bývalá modelka, má vlastně všechno, o čem vždy snila: bohatého manžela, velký dům a bezstarostný život. Ale už i Gabrielle poznala, že jenom peníze člověka šťastným neudělají. Nechává se utěšovat od zahradníka, naivního mladého hocha jménem John, který se do ní zamiloval.
Carlos Solis - (Ricardo Antonio Chavira) -je manžel Gabriell. Vetšinu času tráví v práci a tak má na svou ženu málo času. Je velmi temperametní a kdyby ho někdy jeho žena podvedla a on by na to přišel, tak by zabil jak jeho tak i ji. Svou ženu velmi miluje.
John Rowland - (Jesse Metcalfe) - student, který jako brigádu seká trávu u Solisových a má poměr s Gabrielle. Pro ni je to ale jen povyražení v jejím životě, jelikož Carlos na ni nemá moc času, ale pro Johna je to láska.
Mary Alice Young - (Brenda Strong) - celá první série se točí kolem smrti Mary Alice, která se první díl zastřelí a její kamarádky chtějí vědět co jí k tomuto kroku vedlo.
Paul Young - (Mark Moses) - po smrti své manželky Mary Alice se musí o syna starat sám. A již od pohřbu své ženy je velmi neklidný a poté co mu řeknou Bree, Lynette, Susan a Gabrielle o dopise, který našli v jejich šatech, tak je jim jasné, že Paul ví víc, než jim říká.
Zach Young - (Cody Kasch) - je velmi tichý. Po smrti své matky se uzavře ještě více do sebe. Okolí se spíše vyhýbá. Začnou se mu vybavovat věci z dětství, na které si až do této doby vůbec nevzpoměl.
Eddie Brittová - (Nicollette Sheridan) - je velmi ctižádostivá žena a vše co chce, tak také dostane. Velmi si zakládá na svém vzhledu. Byla již 2x vdaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama