Jenifer Aniston čeká dvojčata!!

13. listopadu 2008 v 21:04 | Brittany

Jennifer Aniston
Jennifer Anistonvětší obrázekAutor: Reuters
13:05 | 7.11.2008 | krw, Korzo
Los Angeles - Bývalá hvězda seriálu Přátelé Jennifer Aniston konečně dosáhla svého vytouženého cíle. Devětatřicetiletá herečka, kterou dlouhodobě provázely trable s láskou, se tak může těšit dokonce na pořádně velké rodinné štěstí.
Drobnou blondýnku totiž lékaři potěšili radostnou zprávou, že je po sériích pokusů o umělé oplodnění skutečně těhotná. A navíc očekává hned dvojčata.
S bombastickou zprávou přišel jako první americký magazín Star s odvoláním na zdroj blízký herečce a jejímu snoubenci, zpěváku Johnu Mayerovi, se kterým se v nedávné době dala Jennifer po hořkém rozchodu dohromady.
"Jennifer v posledních několika měsících nemluvila o ničem jiném než o dětech. Děti jí úplně vlezly na mozek. Pochopila, že už jí nezbývá moc času," prozradil zdroj.
Svého nezodpovědného partnera se podle některých informací půvabná herečka rozhodla vzít na milost, protože tušila přírůstek do rodiny a nechtěla skončit jako svobodná matka. Na svého milého měla naléhat skutečně důkladně.
Jennifer Aniston
větší obrázekAutor: www.xarj.net

Zpěvák skupiny Gravity ale každopádně obnovení vztahu vítal a na oplátku slíbil, že skončí s nezdravým stylem života, aby přispěl k upevnění vztahu. Přestal proto kouřit ručně balené cigarety a zřekl se i alkoholu. Své vyvolené navíc složil zamilovanou píseň.
Staronový vztah se pak Jennifer rozhodla rázně pojistit svatbou a svého nezdárníka požádala o ruku. A to i přesto, že Mayerovi vyčítala, že jednatřicetiletý zpěvák ještě není dostatečně zralý na rodinný život, po kterém seriálová hvězda toužila.
Když John se svatbou souhlasil, začala se Jennifer usilovně snažit, aby informace o jejím těhotenství nezůstaly jen fámami a toužebnými přáními. Podstoupila proto kromě umělého oplodnění i alternativní léčbu, která měla zvýšit její šance na otěhotnění.
"Jennifer toužila otěhotnět před svými čtyřicátými narozeninami, které oslaví v únoru příštího roku. Teď jsou s Johnem v sedmém nebi, že jim to vyšlo," dodává zdroj.

Jennifer Aniston
větší obrázekAutor: Reuters

Nastávající rodiče si prý už pořídili řadu knih o výchově dětí a nebaví se o ničem jiném než o dvou očekávaných dárečcích.
Sympatická kráska, která nakonec vyslyšela hlasitý tikot svých biologických hodin, se ale o dva potomky snažila už od samého začátku. Podle přátel by jí sice jedno zdravé dítě bohatě stačilo, dvě ale představují splněný sen.
"Dokonce pojídala kořeny manioku, divokých sladkých brambor, protože se říká, že africké ženy, které je jedí, počnou ze všech nejčastěji dvojčata," svěřil se známý o hereččiných podivných praktikách
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama